Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Zrobienie internetowej strony – jak znaleźć odpowiednią firmę

Decydując się na uruchomienie własnej internetowej strony trzeba się liczyć z faktem, że wykonanie jej zająć może nieco czasu. Dużo oczywiście będzie zależało od tego, jaki zakres funkcjonalności oraz treści trzeba będzie przygotować, lecz w każdym przypadku poszczególne etapy będą bardzo podobne.

Po pierwsze rozpocząć trzeba od tego, aby poszukać firmy która wszystkim się zajmie. Najlepiej zrobić to można korzystając w wyszukiwarki, po wpisaniu w niej hasła sklepy internetowe można przejrzeć uzyskane wyniki i podjąć decyzję. Początkowym etapem każdego projektu jest dokładne zebranie wymagań i oczekiwań.

Etap ten ma duże znacznie, bowiem na podstawie przeprowadzonej analizy przygotowywany jest zakres prac i ich wycena. Jeżeli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to należy te ustalenia zapisać pod postacią umowy, koniecznie z uwzględnieniem ceny do zapłacenia i terminu. Przygotowana umowa jest sygnałem na to, że do swojej pracy mogą przystąpić programiści i graficy. Proces robienia serwisu i przygotowywania wszystkich potrzebnych funkcji trwa najdłużej, a po jego zakończeniu przystąpić należy do testów sprawdzających.

W czasie nich niejednokrotnie pojawi się potrzeba jakiś modyfikacji, tak aby wszystko funkcjonowało bez błędów i niedoróbek. Po zakończeniu testów nowa strona jest przenoszona na widoczny w internecie adres i udostępniana dla użytkowników. Często wcale nie będzie to koniec współpracy, ponieważ jeśli zaczną się pojawiać nowe pomysły, to także trzeba będzie je rozplanować i potem zrealizować prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY