Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie może służyć do trwałej oraz całościowej odnowy skóry, jak i do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z zastosowaniem takiego lasera odbywa się szybko i przynosi jak najlepsze efekty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniach słonecznych, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki lub blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć rezultaty. Skóra jest w o wiele lepszej kondycji.

Pełen rezultat zauważalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W zasadzie od razu po jego zakończeniu można wrócić do wcześniejszych czynności. Zależnie od tego, jak zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtórzyć od 3 do sześciu razy, w celu uzyskania doskonałych efektów. Pauza pomiędzy każdą z interwencji musi trwać od dwóch do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukcji cellulitu. Podczas zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Pacjenci dowiedzą się, czy mogą zostać przyjęci. Lekarze zapoznają ich również z zaleceniami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszych chwil można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY