Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Stuprocentowe wyposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst

Rzetelne doposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst wskazuje, że marka ta jest godna zaufania a także wykonuje oferowane usługi w sposób kompleksowy. Urządzenia dodatkowe zwiększą wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni myjnia, co dla właściciela takiej nowoczesnej myjni jest o wiele bardziej opłacalne. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem całorocznym, odpornym na wpływ czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Wykorzystany w nim preparat zapewni wysoki połysk, jak i gwarantuje osłonę przed wodą i kurzem. Można też zamówić oprysk do felg, w wersji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z dodatkowych sprzętów jest też suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze i dokładniejsze zdmuchiwanie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwierana od frontu oraz zbudowana ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych zalicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Nowoczesne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest także aplikator zapachu, pozwalający na sprawniejsze dostarczanie jednego z trzech zapachów do wnętrza. Zamówione są również urządzenia czyszczące dywaniki a także urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji kilka rozwiązań. Cały katalog dostępny jest na stronie online. Co więcej, płyta i wiata zostaną wybudowane indywidualnie pod kątem liczby systemów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY