Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Przyczepa kempingowa – czy to solidny sposób na odpoczynek?

Z trudem wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu niż Chorwacja. W jaki sposób Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz piękną zatoką. W tym miejscu natura jest niemal nietknięta przez człowieka. Woda jest niezmiernie czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, też te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, które otaczają zatokę. A jest ich właściwie mnóstwo. Jeżeli chcemy stosunkowo szybko dostać się do tych miejsc, posiadamy także możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Zwłaszcza wielką uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się wyjątkowy program animacyjny, który jest nadzwyczaj bogaty oraz ma dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Zachwycającym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, zobacz sprzedaż przyczep kempingowych. Przykładem takiego miejsca ma okazję być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz zajmuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą popularnością w głównej mierze z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też miło spędzić czas. Podobno właśnie z tym miastem powiązana była duża miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla wędrowców w różnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY