Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Profesjonalna poradnia endokrynologiczna

Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi działająca w województwie warmińsko – mazurskim jest wybierana przez chorych, jacy mają wiedzę o tym, jak znaczące jest troszczenie się o swój stan zdrowia pod okiem doświadczonego eksperta. Pracujący w takim miejscu endokrynolog lidzbark warmiński profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada też specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, wobec czego poradzi sobie nawet z nad wyraz trudnymi przypadkami lekarskimi.

Zdobywał doświadczenie w cenionej klinice w USA, w jakiej badał dziedziczenie nowotworów. Odkrył wówczas gen odpowiadający za dziedziczenie raka tarczycy. Teraz kieruje on grupą lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego powodu chorzy, jacy wpisują się tu na konsultację mają pojęcie, że są pod opieką specjalisty, który będzie podchodzić do własnej pracy profesjonalnie i jego diagnoza okaże się trafna.

Sesje endokrynologiczne będą odbywały się również w formie zdalnej, czyli na wsparcie mogą liczyć pacjenci z całej Polski. Spotkania mogą dotyczyć tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Żeby wpisać się na spotkanie z profesorem wystarczy przedzwonić na numer telefonu wskazany na stronie internetowej.

Diagnoza oraz wyleczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja podanej poradni, w jakiej profesor stale się będzie doskonalić. Dlatego jego gabinet ma dużo korzystnych opinii i chorzy ufają w sposoby leczenia, jakie są im proponowane w tym miejscu. Wystarczy przyjrzeć się rekomendacjom na witrynie internetowej, żeby się o tym przekonać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY