Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania IR oraz UV, jakie jest wyemitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca minimalizacja światła odbitego podwyższy poziom bezpieczeństwa spawacza oraz podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze mają dwie krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmocnione otwory, służące do zawieszenia zasłon na haczykach stalowych. Klienci mogą wybierać produkty z katalogu lub mogą decydować się na zasłony zrobione na indywidualne zamówienie.

Produkty te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest na stale oznaczony. Nie można tego znacznika usunąć albo zmienić. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera oraz daty produkcji. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności w trakcie spawania. Na stronie wytwórcy znajdują się użyteczne porady związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego względu rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY