Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmowej – dlaczego jest opłacalna

Wiele firm na pewnym etapie swojego rozwoju potrzebuje dodatkowego finansowania, żeby się rozwinąć. Możliwości na zdobycie środków jest całkiem sporo, może to na przykład być kredyt w banku, znalezienie inwestora czy też przy dużych firmach wypuszczenie akcji. Jeżeli w skład majątku firmowego wchodzi jakiś lokal czy magazyn, to pokusić się można o dodatkową możliwość, którą jest pożyczka pod zastaw.

Taka forma ma kilka istotnych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim można liczyć na korzystniejsze ogólne oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, wynika to z faktu, że podmiot finansujący nie ponosi takiego dużego ryzyka z uwagi na zabezpieczenie, którym będzie nieruchomość. Dość wysoka jest także kwota, jaką da się uzyskać. Przeważnie będzie to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, czyli bez dużego problemu pożyczyć można nawet do kilku milionów złotych.

Kolejną zaletą, jaką ma finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba formalności do załatwienia. Najważniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z nieruchomością, bo właśnie ona zostanie obciążona wpisem do hipoteki na rzecz udzielającego pożyczkę. Ale w wielu przypadkach nie będzie potrzeby przekazywania informacji o bieżących dochodach czy obrotach, co jest dużym usprawnieniem dla przedsiębiorcy, ponieważ nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania wszystko jest dokładnie opisane, zarówno jeżeli chodzi o warunki związane z finansowaniem jak i wymagane zabezpieczenia. Kliknij aby zobaczyć źródło, sprawdź serwis internetowy z pełną ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY