Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Płytki wykonane z cegieł – interesujący pomysł na urządzenie wnętrza

Szukając interesującego pomysłu na urządzenie wnętrza w rustykalnym stylu można pomyśleć o zakupie płytek wykonanych z prawdziwej cegły. Tego typu płytki od pewnego czasu cieszyć się zaczęły sporym zainteresowaniem właścicieli domów, gdyż prezentują się bardzo interesująco. Nie są one robione w sposób maszynowy, a wycinane ze starych jakie się uda zdobyć przy rozbiórce różnych budynków.

Taka płytki z cegły na ścianę Wrocław w wielu przypadkach pochodzi z dwudziestego albo dziewiętnastego wieku, i charakteryzuje się niepowtarzalną kolorystyką. Co zrozumiałe cegły po rozebraniu budynku raczej się nie będą nadawać na ścianę, z tego też powodu trzeba je jakoś przygotować.

Aby to zrobić są one cięte na szerokie na dwa centymetry paski, przez co z z jednego elementu można otrzymać kilka takich pasków. Najbardziej cenione są ścianki zewnętrzne, posiadają one różnego rodzaju obicia czy wgniecenia, przez co każdy pasek ma niepowtarzalny wygląd. Ale środkowe paski także wyglądają bardzo ładnie, i można z nich zrobić niezwykle ciekawe aranżacje.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław przykleja się za pomocą specjalnej zaprawy, tym samym uzyskując imitację ceglanego muru. Ciemny kolor cegieł prezentuje się bardzo ładnie z fugami o jasnej barwie, przypominającymi typową zaprawę, ale można też użyć innych kolorów. Wiele firm oferujących tego typu płytki ma też w ofercie dedykowane narożniki, wycięte z pojedynczej cegły. Przy pomocy takiego rozwiązania można w bardzo ciekawy sposób obudować krawędzie, przykładowo na ścianach czy kominkach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz