Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Nowoczesne nastawienie do nauczania języka

Oferta dla klientów zainteresowanych rozszerzaniem swoich umiejętności językowych w Lingua Nova wygląda bardzo atrakcyjnie. Można wybierać wśród tego typu opcji jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest też udostępniona propozycja specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa kursanci zawsze mają gwarancję, że poza podstawami będzie realizowane wszystko, co jest dopasowane do specyfiki ich działalności. Często klienci zdecydowani są na polski dla firm szkolenia językowe Warszawa, które za każdym razem poprzedza analiza potrzeb językowych danej grupy. Na tej bazie wyznaczany jest harmonogram szkolenia. W efekcie słuchacze są zadowoleni. Innym, równie chętnie wybieranym kursem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Dokładny plan kursu z takiej kategorii podany jest na stronie www. W propozycji szkolenia językowe Warszawa wyjątkowe miejsce zajmują zajęcia z angielskiego branżowego. Grupy zawodowe, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to również szkolenia dla osób z dyscyplin takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY