Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Nowoczesne domy na wodzie

Nowoczesne domy na wodzie proponuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie domy są przystosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić. Kiedy ktokolwiek ceni oryginalność, wolność, a także spędzanie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu to 21 metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

Kupujący mają do dyspozycji innowacyjne, spójne pod kątem designu, a także praktyczne wnętrze. Architekci wnętrz, którzy się tym będą zajmować wezmą pod uwagę wszystkie detale, jakie stricte przekładają się na to, iż pływający dom spełni wszystkie oczekiwania. W apartamencie znajduje się komfortowa łazienka z kabiną prysznicową. Salon jest w pełni przeszklony oraz wyodrębniony w nim jest praktyczny i stuprocentowo wyposażony aneks z kuchnią. W domu można znaleźć też dwie niezależne sypialnie, a w salonie jest rozkładana kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści m2.

Na jego górze ulokowano bariery. Należy w takim razie przyznać że dom ten prezentuje się świetnie. Apartamenty na wodzie od zaprezentowanej marki są także samowystarczalne. Posiadają znajdującą się w środku kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można również dowolnie podłączać w dostępnych powszechnie marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem tego luksusowego apartamentu ma taką możliwość. Zwłaszcza jest to docenione w czasie koronawirusa. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY