Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kierowanie autami przez niepełnosprawne osoby – jakie są możliwości

Produkty firmy Veigel to innowacyjne rozwiązania, jakie umożliwiają dopasowanie pojazdu do osobistych wymagań i potrzeb osób mających ograniczenia ruchowe. Te produkty projektowane są z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i niezależności kierowcom, jakim trudność będzie sprawiało korzystanie z typowych pedałów hamulca i sprzęgła. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co przekłada się na znaczne zwiększenie niezależności osób mających ruchowe problemy. Pośród sporej oferty produktów tej firmy dużym zainteresowaniem cieszy cię ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH. To urządzenie pozwala za pomocą rąk sterować jednocześnie gazem oraz hamulcem samochodu, jest to realizowane w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu kierujące osoby mają pełną kontrolę nad autem nawet przy pojawieniu się nieprzewidzianych sytuacji podczas jazdy. W ofercie firmy jest dostępne kilka modeli tego mechanizmu, różniących się sposobem sterowania. W części z nich żeby dodać gazu trzeba przekręcić dźwignię zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w niektórych należy ją pociągnąć do siebie. Poza tym niektóre modele wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcje, takie jak na przykład sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma podczas projektowania położyła spory nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia stuprocentowej kontroli nad pojazdem przy pomocy zamontowanego urządzenia, jak również zmniejszenia ryzyka związanego z uszkodzeniami ciała w czasie wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz