Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Jakie zalety ma zakup wtryskiwaczy regenerowanych

Silniki wysokoprężne mają szereg zalet, dlatego też bez przerwy są wybierane przez klientów. Ale jeśli coś w nich ulegnie poważniejszej awarii, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, dochodzącymi niekiedy do kilkunastu tysięcy. Takie awarie mogą między innymi dotykać wtryskiwaczy, co będzie skutkowało problemami z równą pracą jednostki napędowej. Nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, gdyż nie znajdzie się do nich żadnych zamienników, i kupować je trzeba wyłącznie w firmowych salonach.

Przy starszych samochodach czasami wtryski mogą kosztować znacznie więcej niż wynosi wartość auta, dlatego też poszukuje jakiś innych sposobów. Jednym z nich jest wykonanie regeneracji, jaka przeważnie umożliwi przywrócenie oryginalnych parametrów, a co za tym idzie umożliwi jazdę przez kolejne kilkanaście lat. Lecz nie w każdym przypadku elementy te są do zregenerowania, ze względu na zbyt duże uszkodzenia.

W takich sytuacjach poszukać można takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jakimś sklepie, przy pewnym szczęściu powinno się je udać sprowadzić już następnego dnia. Przy takim zakupie trzeba bardzo dokładnie określić co się potrzebuje, na przykład podając numer mający postać 1465a041 dzięki temu uniknie się pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to okazuje się dopiero po rozłożeniu silnika. W niektórych sytuacjach wystarczy wymienić jedynie kilka tych, które zużyły się najbardziej, ale zdarzają się też sytuacje, że kupić trzeba wszystkie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY