Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Jakie są najpopularniejsze zabiegi stosowane przez medycynę estetyczną

Chyba każdy, kto jest zainteresowany estetyczną medycyną doskonale wie, jak dużą rolę odgrywają w niej nowoczesne przyrządy. Technologiczne możliwości poszły w tym zakresie bardzo do przodu, oferując możliwości, jakie jeszcze kilkanaście lat temu nie były możliwe. Dotyczy to na przykład laserów. Te od bardzo dawna są wykorzystywane do poprawy urody, ale w ostatnich latach na rynku pojawiły się lasery oparte na diodach. Wykorzystują one bardzo dokładne głowice robocze, dzięki którym można dotrzeć do każdego z włosków i go skutecznie zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków realizowana za pomocą tego typu przyrządów jest bardzo bezpieczna i szybka. Włosy są eliminowane bez żadnego bólu, a rezultaty utrzymują się przez długi okres czasu. Niezwykle interesująco naukowcy także zastosowali niską temperaturę. Jedna z najnowszych nowinek w zakresie pozbywania się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na komórki tłuszczowe oddziałuje się chłodem, i pod wpływem niskiej temperatury zaczyna się rozpad, zwany lipozą.

Równocześnie wszystkie inne tkanki, na przykład takie jak skóra, mięśnie czy nerwy zostają nienaruszone. Jeżeli jakaś pani będzie się chciała pozbyć swoich zmarszczek, to czekał na nią będzie następny nowoczesny sprzęt, czyli NuEra Tight Kraków. W tym urządzeniu wykorzystywane są fale radiowe, o kilku zakresach częstotliwości. Wpływ takich fal na skórę jest naprawdę duży, bardzo dobrze ją ujędrniając i eliminując wszelkie niedoskonałości. Rzecz jasna także są to zabiegi w pełni bezpieczne i bezbolesne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY