Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Jak wybrać odpowiednie sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy szybko stały się ulubionym sposobem wielu kobiet na podkreślenie oczu i uzupełnienie makijażu. Przy tak wielu dostępnych opcjach, od wstępnie klejonych, po standardowe rzęsy w paski, a nawet rzęsy magnetyczne, istnieje styl rzęs na każdy poziom wiedzy.

Aby pomóc Ci lepiej wybrać model odpowiedni dla Ciebie i poprowadzić Cię w poszukiwaniu wysokiej jakości przedmiotów, przygotowaliśmy ten ostateczny przewodnik. Zawiera wszystkie informacje niezbędne dla początkujących.

Komfort

Masz wrażliwe oczy lub nosisz soczewki kontaktowe? Jeśli tak, dramatyczny styl rzęs z grubym paskiem prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie najwygodniejszą ani najrozsądniejszą opcją.Zamiast tego warto zdecydować się na parę sztucznych rzęs z niewidoczną lub ultralekką opaską. Są one znacznie lżejsze dla oka i nieco wygodniejsze.

Dzięki elastycznemu i cienkiemu paskowi rzęs modele te są idealne dla początkujących, którzy nie są przyzwyczajeni do uczucia posiadania rzęs. Niektóre modele wysokiej jakości są kompatybilne z soczewkami kontaktowymi i mają cienki, łatwy do nałożenia pasek, który nie obciąża oczu.Sztuczne rzęsy premium mają również wyjątkowo lekką, niewidoczną opaskę, która zapewnia naturalne wykończenie bez linii podziału.

Kształt i rozmiar. Jeśli masz szczególnie małe oczy i nie możesz znaleźć odpowiedniej pary rzęs do kształtu lub wielkości oczu, najlepiej wybrać modele specjalistyczne.Zostały one fachowo zaprojektowane, aby pasowały do ​​określonych rozmiarów oczu. Niektóre modele mają zmniejszony rozmiar, aby umożliwić wygodniejsze i dokładniejsze dopasowanie do małych oczu.

W przypadku większych, bardziej okrągłych oczu powinien zadziałać standardowy styl w paski. Jeśli twoje rzęsy są trochę za długie, możesz je z łatwością przyciąć nożyczkami do rzęs. Aby wykonać ten krok, zmierz rzęsę przy oku i przytnij od zewnętrznego kącika do pożądanej długości. zobacz tutaj

Kolor

Choć większość sztucznych rzęs jest czarna, są też rzęsy kolorowe, jeśli chcesz zmienić swój wygląd lub po prostu spróbować nowych doznań. Brązowe rzęsy zapewniają bardziej miękkie wykończenie i najlepiej nadają się dla osób o jasnych włosach lub tych, które preferują bardziej naturalny wygląd. Odważne kolory, takie jak niebieski, śliwkowy i wino, świetnie nadają się do uwydatniania niektórych kolorów oczu lub dodawania pizzy do twojego wyglądu.

Rzęsy w paski. Chociaż mogą nie wydawać się najlepszą opcją dla początkujących, rzęsy w paski są najpopularniejszym sposobem na uzyskanie naturalnego wyglądu za pomocą sztucznych rzęs. Po opanowaniu mogą być niezwykle szybkie i łatwe w aplikacji.Jest tak wiele różnych rzęs, że może to być trudne, ale kiedy już masz jasny obraz, jaki chcesz uzyskać i jaki rodzaj cięcia chcesz, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.

To, czego potrzebujesz, aby zaaplikować rzęsy w formie pasków, to:

  1. Pęseta lub aplikator do rzęs
  2. Pasek samoprzylepny do rzęs
  3. Lustro

  4. Nożyce
  5. papier chłonny lub folia aluminiowa (w zależności od użytego kleju)

Jeśli nakładasz rzęsy w paski, potrzebujesz niezawodnego kleju wysokiej jakości. Niektóre kleje są odpowiednie dla każdego i możesz wybierać spośród następujących produktów: Jasny ton jest najłatwiejszą opcją dla początkujących, ponieważ jest biały i wysycha czysty, co oznacza, że ​​jeśli popełnisz jakieś błędy, nie będą one tak zauważalne.

Ciemny ton. Klej w ciemnym odcieniu pozwala na podkreślenie linii rzęs, jego czarne wykończenie daje taki sam efekt jak eyeliner.Jeśli musisz nosić rzęsy przez cały czas, tubka kleju jest prawdopodobnie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, ponieważ dostaniesz więcej za swoje pieniądze.Szczotka. Prawdopodobnie najlepszą opcją dla osób, które dopiero zaczynają aplikację rzęs, jest użycie pędzelka. Jest to aplikator w kształcie sztyftu lub szczoteczki, który pozwala w łatwy sposób nałożyć cienką warstwę kleju na pasmo rzęs.

Bez lateksu

Jeśli masz alergię na lateks lub masz wrażliwą skórę, dostępne są również bezlateksowe kleje do rzęs. Lekkość. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z sztucznymi rzęsami, musisz najpierw użyć elastycznego i lekkiego modelu. Ciężkie sztuczne rzęsy mocno obciążają twoją powiekę i będziesz zmuszona trzymać oczy spuszczone, co sprawi, że będziesz wyglądać dziwnie.

A jeśli zastosowałeś mocny makijaż, ta funkcja pomoże Ci podkreślić r cień do powiek. Warto również zdecydować się na sztuczne rzęsy, które nie wymagają nakładania kleju do rzęs. Model z powinien być również wyposażony w aplikator, jeśli nosisz je po raz pierwszy

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chcesz, aby rzęsy idealnie przylegały, musisz najpierw podkręcić swoje naturalne rzęsy, a następnie nałożyć maskarę. Na rynku dostępne są tusze do rzęs, które obiecują pogrubiający efekt sztucznych rzęs, ale to niekoniecznie działa.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY