Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbycie się cellulitu

Bezpieczne dla skóry, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, wliczanego do nad wyraz wszechstronnych przyrządów. Ta nieszkodliwa technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co gwarantuje: natychmiastowy efekt zamykania naczynek, satysfakcję klientów, bezinwazyjność a także bezpieczeństwo.

Wykonane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii jaka przechodzi na określoną głębokość w warstwy tkanki skórnej i w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciskania się oraz zniszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otoczą, a później w pełni zanika.

Dojdzie do zamknięcia poszerzonych naczyń, redukcji ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwoli na użycie podwójnej długości fali, co umożliwia pozbywać się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości lasera dostosowane są do indywidualnych oczekiwań klientki. Specjaliści podejmują się domykania naczynek na twarzy a także na kończynach dolnych. Kosztorys wraz z opisem zabiegu opublikowane są na witrynie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY