Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
0

Dlaczego ekspresy Jura cały czas się cieszą takim powodzeniem

Na rynku ekspresów do kawy panuje bardzo duża konkurencja. Klienci mogą wybierać wśród tanich, budżetowych egzemplarzy, które mają tylko podstawowe funkcje, jak też pośród urządzeń z najwyższej półki, gwarantujących trwałość, solidność i co najważniejsze wyśmienitą kawę. Wśród rozmaitych ekspresów bez wątpienia pozytywnie się wyróżniają Ekspresy Jura, które mają całkiem pokaźne grono usatysfakcjonowanych klientów. Wcale nie będzie to zresztą dziwne, bo bogata historia tej marki sięga blisko stu lat. Firma Jura założona bowiem została w roku 1931, i od tego czasu specjalizuje się głównie w świetnych jakościowo ekspresach. Jej modele są przeznaczone do szerokiego zastosowania.

Najprostsze z nich świetnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach, gdzie kawę parzy się niezbyt często. Bardziej zaawansowane pozwolą obsłużyć nawet duże biura, w których zainteresowanie kawą jest zdecydowanie większe. Perfekcyjne wykonanie, materiały najwyższej jakości i dbanie o najdrobniejsze szczegóły sprawiają, że każdy bez wyjątku Ekspres Jura służył będzie właścicielowi przez długie lata. Jednym z najbardziej popularnych modeli na naszym rynku jest Jura e8. Mimo że dedykowany do użytku domowego, to bez problemów sprawdzi się także nawet w większym biurze. Nowa wersja tego modelu wypuszczona została do sprzedaży w roku 2021, a dzięki wprowadzonym modyfikacjom urządzenie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i zaawansowane.

Wprowadzane zmiany znacząco wpływają na to, co ma największe znaczenie, czyli na smak parzonych kaw, a tu ekspresy Jura już wiele lat temu bardzo wysoko zawiesiły poprzeczkę. A to wszystko przez kilka patentów, które można znaleźć w większości modeli tej firmy. Takich jak na przykład młynek Aroma, który dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia wysoką wydajność, a równocześnie świetnie radzi sobie z mieleniem. W modelach Jura ENA i też wielu innych można również spotkać inteligenty system wstępnego zaparzania czy technologię tworzenia gładkiej pianki, które sprawiają że każda zaparzona kawa będzie smakować jak z najlepszej kawiarni.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY